Zaloguj się

Zaawansowane

Poznań, Wielkopolskie - Ogłoszenia PoznańOgłoszenie

Tworzenie Stron Internetowych cena: 0.00 PLN

Miasto: Warszawa
Ulica: Śreniawitów
Osoba / Firma: Krysgraf
Email: biuro@krysgraf.pl
Telefon: 508110609
Strona www: http://krysgraf.pl
   
Treść:

Głównym obszarem działalności firmy KrysGraf jest projektowanie stron internetowych. Moja oferta skierowana jest także dla firm, które chcą stworzyć własna stronę www, ale również dla firm, które chcą przerobić bieżąca stronę www zrobioną w starej technologii. Wykonywane prze ze mnie strony internetowe charakteryzują się zgodnością z najnowocześniejszymi standardami i technologiami.
Moja usługa obejmuje tworzenie stron internetowych w oparciu o najnowsze standardy HTML5 i CSS3. Każda strona internetowa dopasowana jest do urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), oraz wykonana jest na najpopularniejszych systemach CMS (Joomla, WordPress, Drupal), wedle uznania.
Wykonane strony internetowe posiadają unikalną szatę graficzną, która zaprojektowana jest specjalnie dla Twoich oczekiwań. Dzięki temu posiada indywidualny Layout, a to wszystko po to, aby Twoja strona www pokazywała, że to co robisz to Twoja pasja przełożona na skuteczność w działaniu.
Dodatkowo świadczę usługi graficzne. Zajmuję się tworzeniem grafiki na potrzeby internetu, w skład, których wchodzą (banery www, mailingi) a także Grafika komputerowa (identyfikacja wizualna, plakaty, ulotki, foldery reklamowe) wchodzi w skład wykonywanych prze zemnie usług.
Zapraszam do zapoznania się, ze szczegółami, na mojej stronie www http://krysgraf.pl lub do kontaktu telefonicznego Tel.: 508110609
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2018-03-11 | Ogłoszenie ważne do: 2018-06-09 | Liczba wyświetleń strony: 21

Reklama
Ogłoszenia Poznan.Polgratka.pl to darmowe ogłoszenia poznań, bezpłatne ogłoszenia poznań, oferty pracy poznań, ogłoszenia poznańskie, nieruchomości poznań, motoryzacja, biznes, dla dzieci, usługi, zwierzęta, muzyka, agd rtv, nauka i korepetycje oraz wiele innych, ogłoszenia bez rejestracji, baza ogłoszeń, dodaj ogłoszenie